AKTUALNOŚCI

Kawa z ośmiorniczką oraz inne atrakcje na stoisku ALEX

8 marca 2019

ALEX IDEA to sekwencyjny wtrysk gazu, OCTOPUS nowy wielozawór LPG od ALEX oraz ciekawe atrakcje czekają na zwiedzających

IDEA wyróżnia się ponadprzeciętną oszczędnością paliwa używanego do chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych. Specjalnie opracowany algorytm sterujący IDEA zużywa tylko około 5% do 10% benzyny, podczas gdy inne instalacje tego typu dostępne na rynku wymagają dotrysku blisko 20-30% paliwa. Ponadto system jest w stanie obliczyć dokładne zużycie benzyny w każdym zakresie pracy silnika, co pozwala na zoptymalizowanie dotrysku benzyny pod kątem indywidualnego sposobu jazdy kierowcy.

Główne zalety sterowników IDEA:
– obsługa większości silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa od 3 do 6 cylindrów
– gotowe pliki konfiguracyjne dla popularnych silników
– zintegrowany moduł obsługi OBD
– wbudowane 2 emulatory dowolnych sygnałów napięciowych
– możliwość regulacji zużycia benzyny w dowolnym zakresie pracy silnika
Więcej o nowym systemie ALEX’a oraz aktualna lista silników, do których zostały już opracowane gotowe algorytmy systemu IDEA, dostępna na stronie.

OCTOPUS – nowy wielozawór LPG od ALEXa producenta znakomitych komponentów do samochodowych instalacji gazowych.
Wielozawór OCTOPUS został przebadany i homologowany zgodnie z najnowszymi regulacjami europejskimi ECE 67R-01. OCTOPUS integruje w sobie wszystkie urządzenia bezpieczeństwa niezbędne do prawidłowego i niezawodnego funkcjonowania całej samochodowej instalacji gazowej.
OCTOPUS – wielozawór do zbiorników LPG

  • sprawdzony, testowany, w 100% bezpieczny
  • wykonany ze starannie dobranych, wysokiej jakości materiałów (mosiężny korpus, elementy z kompozytów polimerowo-szklanych)
  • precyzja wykonania i montażu gwarantująca bezpieczeństwo i niezawodność działania
  • standardowe złącze AMP superseal – proste, wygodne podłączenie wiązki elektrycznej

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających stoisko? ALEX zaprasza na kawę z ośmiorniczką. 🙂
Na stoisku również konkurs dla spostrzegawczych i tych, którzy dobrze liczą. Co będzie można wygrać? Elementy samochodowej instalacji gazowej: reduktor SHARK, listwę wtryskową Barracuda oraz filtr Ultra 360.